newsletter
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Znamy już zwycięzców Pereł HR 2019!

810
[social_warfare]

XII edycja Wieczoru Rekrutera za nami. Podczas najbardziej popularnego wydarzenia networkingowego w branży HR 10 października w klubie Opera poznaliśmy zwycięzców konkursu Perły HR, który od 2010 roku organizuje magazyn Rekruter.

W tym roku do grona Jury konkursowego dołączyli: Andrzej Borczyk, HR Dyrektor w Grupie Żywiec, Katarzyna Cymerman, HR Dyrektor w Microsoft oraz Marek  Jurkiewicz, Dyrektor Generalny w infopraca.pl. Zgłoszenia do konkursu trwały od sierpnia do września 2019 roku. W konkursie oceniano takie czynniki jak: komunikację z kandydatami, sposób tworzenia wizerunku rekrutera w mediach społecznościowych, dodatkowe aktywności w obszarze rekrutacji oraz wybrane projekty rekrutacyjne pod kątem nieszablonowych działań.

Perły HR to pierwszy w Polsce konkurs, mający na celu nagrodzenie przedstawicieli firm specjalizujących się w dostarczaniu szeroko rozumianych usług HR oraz wewnętrznych rekruterów i wewnętrznych zespołów rekrutacyjnych. Głównym założeniem jest nagrodzenie przedstawicieli branży, którzy swoją pracą i nastawieniem przyczyniają się do rozwoju i popularyzacji usług rekrutacyjnych w Polsce oraz poprzez swoje dobre praktyki wyróżniają się na rynku.

Nagrody w konkursie otrzymali kolejno: I miejsce Inhouse Recruiter of the Year – Katarzyna Bolanowska, Alior Bank, II miejsce Inhouse Recruiter of the Year – Anna Sypniewska, American Express Global Business Travel, I miejsce Consultant of the Year – Karolina Sokołowska, Bee Talents, II miejsce Consultant of the Year – Agata Łotowska, Bartha Consulting Group, I miejsce Inhouse Recruitment Team of the Year- Budimex, II miejsce Inhouse Recruitment Team of the Year – Connectis_.

Zapraszamy do spróbowania swoich sił i wzięcia udziału w konkursie już w przyszłym roku. Więcej szczegółów na www.perlyhr.com oraz na naszej stronie.

Sponsorzy główni: Talentuno Poland, myhive

Partnerzy główni: Infopraca.pl, Extended Tools