|

Zostań Najbardziej Pożądanym Pracodawcą 2021 – zgłoś udział swojej firmy do 30 września

informacja o rankingu pracodawców

Do końca września br. jest termin przesyłania zgłoszeń do 9.
edycji rankingu Najbardziej Pożądani Pracodawcy 2021
w opinii specjalistów i menedżerów organizowanego przez firmę Antal. Ranking ten identyfikuje i nagradza przedsiębiorstwa o najlepszej reputacji wśród pracowników i potencjalnych kandydatów. Swoje zgłoszenia firmy mogą wysyłać poprzez link: https://najbardziejpozadanipracodawcy.pl/

Ranking od 8 edycji wyróżnia najbardziej pożądanych przez specjalistów i
menadżerów pracodawców. Dostarcza tym samym cennych informacji na temat praktyk docenianych w kulturze pracy i polityce zatrudnienia. Laureaci konkursu mają możliwość zyskania niezbędnej wiedzy dotyczącej
pozycjonowania swojej marki na rynku oraz zyskują dodatkową promocję i korzyści marketingowe.

Wizerunek dobrego i pożądanego pracodawcy to cenne aktywo, które pozwala nie tylko pozyskiwać najlepsze talenty, ale także obniżyć koszty spowodowane rotacją pracowników oraz te związane z procesem rekrutacji.

Atrakcyjny pracodawca łatwiej pozyskuje pracowników o odpowiednich
kompetencjach i potencjale intelektualnym. Skuteczniej potrafi także ich zatrzymać. To szczególnie ważne w kontekście oczekiwań pokolenia Y, które oczekuje od
pracodawcy nie tylko odpowiednich warunków płacowych i inwestycji w rozwój, ale także prestiżu firmy – powiedziała Aleksandra Trzcińska, Project Coordinator, Antal.

Dotychczas wyróżniono i nagrodzono ponad 100 najlepszych firm, z punktu widzenia specjalistów i menadżerów, organizacji. Tytuł Najbardziej Pożądanego Pracodawcy otrzymają firmom z następujących obszarów: instytucje finansowe, IT, energetyka, farmaceutyka, FMCG, nieruchomości, produkcja, marketing, PR, reklama i wiele innych.

Jak powstaje ranking?

Badanie składa się z trzech modułów – HR Pulse, Employee Pulse i Candidate Pulse. Do przygotowania rankingu wykorzystane zostaną trzy źródła wiedzy, aby zapewnić kompleksowe spojrzenie na markę pracodawcy.

Warunki uczestnictwa

Warunkiem udziału w rankingu jest prowadzenie przez pracodawcę działalności połączonej z zatrudnianiem pracowników nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy przed dniem zgłoszenia udziału w badaniu na terenie Polski. Pracodawca powinien zatrudniać więcej niż 50 osób i zaakceptować regulamin rankingu. Firmy mogą zgłosić się do udziału w rankingu do końca września bieżącego roku.

Ogłoszenie wyników

Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas oficjalnej gali. Wyróżnieni pracodawcy zostaną nagrodzeni statuetkami oraz dyplomami. Raport na bazie rankingu będzie można w wersji online.