|

Życzenia dla rekruterów i HRowców na 2022r.

Drodzy Czytelnicy!

Dziękujemy, że od tylu lat jesteście z nami, śledzicie naszą stronę i uczestniczycie w naszych wydarzeniach. Jesteście siłą napędową wszystkich naszych działań. Chcielibyśmy złożyć Wam życzenia na zbliżające się Święta i cały nowy rok 🙂

Samych zadowolonych kandydatów

Życzymy Wam, drodzy rekruterzy, kandydatów, którzy będą idealnie wpisywać się w Wasze potrzeby rekrutacyjne bądź w potrzeby Waszych klientów.

Przede wszystkim jednak życzymy Wam aby każdy kandydat, którego spotkacie na swojej rekrutacyjnej drodze miał dobre doświadczenia i wspomnienia ze współpracy z Wami. To opinie kandydatów budują Waszą markę. Mamy nadzieję, że każdy z kandydatów, z którym będziecie współpracować, doceni Wasz profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie.

Mądrego zarządu

Takiego który wie, że to pracownicy są sercem organizacji, który wsłuchuje się w ich potrzeby, ale także w ich pomysły i rozwiązania usprawniające biznes.

Dba o wysokie ROI, ale także o (a może nawet przede wszystkim!) kulturę organizacji opartą na zaufaniu, współpracy, wzajemnym szacunku, różnorodności i profesjonalizmie.

Samych zrealizowanych projektów

Placki, placementy, placuszki – rekruterzy na zrealizowane projekty mówią trochę inaczej, ale każdemu rekruterowi te „słodkości” smakują tak samo dobrze 🙂 Wszystkim rekruterom życzymy więc na nowych rok samych „tłuściutkich” placków!

Sensu

Życzymy Wam, abyście wiedzieli gdzie zmierzacie jako organizacja czy zespół, znali szerszą perspektywę swoich działań. Mamy nadzieję, że 2022 będzie rokiem, w którym będziecie mogli rozwijać swoją sprawczość i realizować ważne i ciekawe cele, których znaczenie dla biznesu będziecie znali na każdym etapie pracy.

Pozytywnego feedbacku

I to takiego otrzymywanego na różnych polach – od Waszych klientów, Hiring Managerów, kandydatów oraz Waszych przełożonych. 

Nowoczesnych systemów rekrutacyjnych

Życzymy zarówno takich, które będą dbały o candidate experience, ale także pozwolą Wam szybko i efektywnie zarządzić projektami, które realizujecie wewnątrz Waszej firmy (zarządzanie rekrutacją, onboardingiem, szkoleniami itd.). Czyli marzenia i życzenia rekruterów – proste, efektywne, intuicyjne i dostosowane do Waszych potrzeb systemów rekrutacyjnych 🙂

Słownych dostawców

Życzymy wam prawdziwych partnerów biznesowych, z którymi będziecie mogli góry przenosić i zdobywać szczyty nie do zdobycia.  

Niech dbają o Wasze projekty, podsuwają najlepsze rozwiązania i realizują powierzone projekty na czas 🙂

Autentycznych liderów

Nie tylko zarządu, o którym już pisaliśmy, ale też managerów, którzy znają i cenią wartość HR dla całego biznesu, chętnie współpracują i realizują wspólne projekty. Komunikują w otwarty sposób, na bieżąco dzielą się informacją o postępach pracy czy zbliżających się zmianach.

Morza inspiracji i czasu na rozwój

Życzymy Wam wiatru w żaglach, szerokich horyzontów, przestrzeni do rozwoju, ale też i bezpiecznej przystani na wypadek burzy.

Wysokiego zwrotu z inwestycji we własny rozwój.

Odpoczynku!

Drodzy rekruterzy i HRowcy, życzymy Wam umiejętności wypoczywania i ładowania akumulatorów. Odpoczynek od pracy zwiększa kreatywność i pozwala lepiej sobie radzić z wyzwaniami, które stawia przed nami coraz to bardziej wymagające środowisko pracy. Dlatego też na te święta życzymy Wam samych zamkniętych komputerów, wyłączonych telefonów i uważności na swoich bliskich.

A jakie Wy, drodzy Czytelnicy dodalibyście życzenia dla rekruterów?

Wesołych Świąt 🙂